BGŻ BNP Paribas - karta kredytowa z 400 zł premią

BGŻ BNP Paribas - premia do 400 zł za transakcje wykonane kartą kredytową

W BGŻ BNP Paribas otrzymać można aż do 400 zł za wyrobienie karty kredytowej oraz wykonanie nią transakcji bezgotówkowych lub gotówkowych.

Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest wypełnienie formularza promocyjnego nie później niż do 31.03.2018r.

W promocji mogą wziąć udział osoby nieposiadające karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 12 miesięcy. Bank wykluczy również tych klientów, którzy posiadają niespłacane na czas zobowiązania kredytowe w Paribasie (inne banki nie są brane pod uwagę).

Wypełniając formularz należy zaznaczyć zgody na przetwarzanie danych osobowych i nie odwołać tych zgód do dnia otrzymania nagrody jednak nie wcześniej niż do końca marca 2018r. Później klient może odwołać wyrażone zgody bez obawy że nagroda nie zostanie przyznana.

Bank za wykonanie transakcji na łączną kwotę od 500 zł do 999,99 zł daje pierwszą nagrodę.

Za wykonanie transakcji na łączną kwotę od 1000 zł do 1499,99 zł bank daje drugą nagrodę.

Za wykonanie transakcji na łączną kwotę od 1500 do 1.999,99 zł bank daje trzecią nagrodę.

Za wykonanie transakcji na łączną kwotę nie mniejszą niż 2000 zł bank daje czwartą nagrodę.

Przykład: klient robi kilka zakupów za które łącznie zapłacił 500 zł. Bank daje mu pierwszą nagrodę. Następnie klient robi kolejne zakupy, na 500 zł. Bank daje mu drugi nagrodę. Trzecia i czwarta nagroda przydzielana jest na tych samych zasadach. Jeśli ktoś robi duże zakupy kartą, to wszystkie cztery nagrody może otrzymać za wykonanie np. jednej transakcji na min. 2000 zł. Transakcją są również wypłaty gotówki z bankomatu, na dobrą sprawę można więc wypłacić 2000 zł z bankomatu. Opcja ta jest jednak mało opłacalna, ponieważ transakcja taka kosztuje 4,9% min. 10 zł i naliczane są od niej odsetki do czasu spłaty powstałego zobowiązania.

UWAGA: Transakcje od których naliczane będą opisywane premie należy wykonać w przeciągu dwóch pierwszych cykli rozliczeniowych.

Nagroda to 30.000 punktów w programie mamBONUS które można wymienić na voucher o wartości 100 zł do wydania na allegro lub na inne nagrody. Voucher może być wykorzystany tylko jeden raz i nie jest wydawana reszta. Podczas jednej płatności na allegro można użyć jednego vouchera.

Odebranie nagrody będzie możliwe na platformie mamBONUS znajdującej się pod adresem www.mambonus.pl po zarejestrowaniu się w programie na stronie www.mambonus.pl w ciągu 3 miesięcy od jej udostępnienia. Nagrody zostaną udostępnione na platformie w ciągu 5 dni roboczych od daty zaksięgowania transakcji kartą.

Transakcja kartą - operacja bezgotówkowa polegająca na dokonaniu płatności za pomocą karty za towary lub usługi w dowolnym punkcie handlowo - usługowym oraz w sklepach internetowych lub operacja gotówkowa polegająca na zleceniu przelewu środków pieniężnych z rachunku karty albo wypłata gotówki z bankomatu. Za transakcje kartą nie są uznawane transakcje: zwrócone lub sporne a także wynikające z tytułu spłaty zadłużenia w innym banku oraz wykonane kartami dodatkowymi.

Podstawowe opłaty:

  • 0 zł - banki nie pobiera opłaty miesięcznej
  • 72 zł - opłata roczna
  • 4,9% min. 10 zł - wypłata gotówki w bankomacie
  • 4,9% min. 10 zł - przelew z rachunku karty
  • 10% - oprocentowanie karty
  • RRSO wynosi 14,42%

Po wypełnieniu formularza zadzwoni konsultant. Podczas rozmowy warto zapytać go o zniesienie opłaty rocznej w pierwszym roku użytkowania karty. Można się wówczas dogadać, że nie zostanie ona pobrana jeśli zostaną wykonane transakcje na min. 500 zł.

spis aktualnych i polecanych promocji znajdziesz na górze strony