Kredyt konsolidacyjny z prezentem w T-Mobile Usługi Bankowe

Kredyt konsolidacyjny w TMobile Usługi Bankowe
z telefonem lub tabletem Samsung

T-Mobile Usługi Bankowe prowadzi promocję kredytu konsolidacyjnego do którego dołączany jest prezent w postaci telefonu komórkowego Samsung J3 (2016) o wartości 502 zł lub Tablet Samsung Galaxy Tab A 7.0 (T285) o wartości 622 zł.  Do klienta należy decyzja który prezent wybiera a w przypadku braku danego modelu bank może zdecydować o zmianie modelu na inny z zastrzeżeniem że jego cena nie może być niższa.

Promocja trwa od 20 listopada 2017r. do 31 stycznia 2018r. 

Warunkiem skorzystania z promocji jest spełnienie poniższych warunków:

 • wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej oraz złożenie wniosku o kredyt
 • przyznanie kredytu i podpisanie umowy najpóźniej do 28 lutego 2018r.
 • minimalna wnioskowana i udzielona kwota kredytu nie może być niższa niż 20.000 zł netto (tj. całkowita kwota kredytu - bez kredytowanych kosztów). Do spełnienia niniejszego warunku nie są wliczane konsolidowane zobowiązania z T-Mobile Usługi Bankowe i Alior Bank S.A.

Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa kredytu. (Przykład: jeżeli umowa została podpisania w dniu 20 lutego 2018r., wysłanie nagrody nastąpi do dnia 31 marca 2018r. W przypadku, gdy ostatni dzień miesiąca przypada w weekend lub w dzień wolny od pracy, wysłanie nagrody nastąpi w pierwszym dniu roboczym następującym.

Nagroda nie jest przekazywana w przypadku gdy:

 • klient odstąpił od umowy kredytu
 • klient spłacił całkowicie kredyt przed terminem uprawniającym do otrzymania nagrody
 • klient złożył oświadczenie niezgodne z prawdą lub posłużył się sfałszowanymi dokumentami

Przykład reprezentatywny:

 • kwota pożyczki: 48.639,00 zł
 • RRSO: 13,98%
 • oprocentowanie: 9,90%
 • prowizja: 5.700,18 zł
 • odsetki: 25.634,42 zł
 • ilość rat: 99
 • wysokość raty: 807,82 zl

Maksymalna kwota kredytu konsolidacyjnego wynosi 150.000 zł.

Maksymalny okres kredytowania wynosi aż 10 lat i jest jednym z najdłuższych dostępnych na rynku.

Kredyt konsolidacyjny może zostać przeznaczony na spłatę pożyczek gotówkowych, kart kredytowych i kredytów odnawialnych (limitów w koncie).

Kwota kredytu jest przelewana bezpośrednio na wskazane rachunki kredytów, które są całkowicie spłacane. Dodatkowa kwota na dowolny cel może zostać przelana na wskazany rachunek bankowy lub wypłacona w formie gotówkowej.

T-Mobile Usługi Bankowe współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej S.A. (BIK).

Promocyjny kredyt konsolidacyjny w T-Mobile Usługi Bankowe w przykładzie reprezentatywnym jest dość drogi bo ma prawie najwyższe oprocentowanie (maksymalne to 10%) oraz wysoką prowizję. Lepszym rozwiązaniem wydaje się wzięcie kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku, który został opisany w artykule Alior Bank i kredyt konsolidacyjny na 5,9%. Należy pamiętać, że przykłady reprezentatywne nie są ofertami kredytowymi i mogą się różnić od tego co zaoferuje bank. Klient szczegóły pozna podczas rozmowy z konsultantem.

T-Mobile Usługi Bankowe to bank prowadzony przez Alior Bank, ale politykę udzielania kredytów ma inną, może więc się okazać, że kredyt udzielany przez tą samą instytucję ale pod inną marką będzie korzystniejszy.